İSO

İş Profesyonelleri İçin Eğiticinin Eğitimi 

  Eğiticinin eğitimi “Kurumsal Eğitmenlik” mesleğinin resmi kabulünü sağlayan ve mesleğe ilişkin standartları ve de yeterlilikleri hazırlamış olan TEGEP tarafınca, bu bakış açısıyla ve günün ihtiyaçlarına uygun olarak, eğitmenliğe dair bir vizyon kazandırmanın yanı sıra tasarım, sunum ve kolaylaştırıcılık becerilerinin birbirini desteklediği uygulamaya dayalı bir eğitimdir.

  Eğitmenlik bakış açısını doğru ve etkili yöntemlerle harmanlayan bu eğitim, katılımcıların eğitmenlik becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir.

  Bu eğitime eğitmen olan, kurumlarda iç eğitmenlik yapan ve becerilerini geliştirmek isteyen tüm eğitmenler ve eğitmen adayları katılabilir.

  Eğitim İçeriği
  ●    Ortam Tasarımı
  ●    Eğitimlerin Başarısı
  ●    Öğrenme Bilgisi
  ●    Eğitmen Yetkinlikleri
  ●    Eğitim İhtiyaç Analizi
  ●    Eğitim Tasarımı
  ●    Öğrenme Deneyimi
  ●    Eğitim Künyesi Hazırlama
  ●    Sunum Döngüsü
  ●    Sunum Tasarımı
  ●    Eğitime Giriş
  ●    7 Kontrol Noktası
  ●    Kolaylaştırıcılık Becerileri
  ●    Eğitim Sunum Pratiği

  Eğitim 25-26 Aralık 2023 tarihinde 09:30-16:30 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

  Eğitim Yeri: Odakule, Meşrutiyet Cad. No:63, 34430 Beyoğlu/İstanbul 

  Eğitim yeri ve diğer bilgileri eğitim öncesinde katılımcılarımıza iletilecektir.

  Ücret ve Kayıt:
  Eğitime katılım ücretlidir. 
  İSO Üyesi: 4.000 TL 
  Katılımcı: 4.500 TL 

  Eğiticinin Eğitimi ödemesinde;
  Ödeme kredi kartı ile kayıt sırasında online olarak veya banka havalesi ile yapılabilmektedir.
  Kayıt sonrası, bir kayıt onay e-postası ve ayrıca KDV mükellefi olmadığımız için makbuz veya fatura kesemediğimizden muhasebe işlemlerinizde kullanabilmeniz amacıyla oluşturulan ödeme yazısını içeren bir e-posta, kayıt sırasında vereceğiniz e-posta adresine otomatik olarak gönderilecektir. 
  Banka havalesi için hesap bilgileri:
  Hesap Sahibi: İstanbul Sanayi Odası
  IBAN No: TR25 0006 4000 0011 0111 5690 56 (İŞ BANKASI)
  Banka Havalesi ile ödeme yapacak katılımcıların dikkatine:
  Banka havalesi ile ödeme yapan katılımcıların, öncelikle kontenjan durumunu kontrol etmeleri ve ödeme sonrası dekontlarını e-posta/faks ile tarafımıza iletmesi, ardından aşağıdaki link aracılığı ile kaydolması gerekmektedir. Online kayıt yapmaksızın sadece ücretin yatırılmış olması, eğitime kaydın gerçekleştirildiği anlamına gelmemektedir.

  Kayıt için tıklayınız.


   

Adres : ODAKULE (MERKEZ);

Eğitmenler

Picture
Yonca Özer
Kurumsal Eğitmen & PCC Kariyer Koçu

1981’de İsviçre'de doğdu. Habire Yahşi Anadolu Lisesi'ni bitirdikten sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Maliye bölümünde eğitim aldı. Kariyer hayatı devam ederken ODTÜ İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi, Maltepe Üniversitesi Değerlendirici (Assessor) Yetiştirme Eğitimi ve Marmara Üniversitesi Eğiticinin Eğitimi adlı sertifikasyon programlarını başarıyla tamamladı. 
2003 yılında Triada Turizm/Restaurant’ta Halkla İlişkiler ve Personel Sorumlusu olarak profesyonel hayata atıldı. 2007 yılında Deniz Bank Bireysel Bankacılık Performans Yönetimi bölümünde göreve başladı ve 2009 yılının sonuna kadar bu görevi sürdürdü. 2010-2011 yılları arasında kendi organizasyon şirketini kurarak sektörde bir çok farklı kurumun organizasyon süreçlerinde yer aldı. 2011-2013 yılları arasında İnsan Kaynakları İşe Alım ve Kariyer Yönetimi süreçlerinde, Jobula ve Adecco olmak üzere farklı danışmanlık kurumlarında Danışman olarak yer aldı. Daha sonra 2013 yılında kurumsal hayata ilk adım attığı Deniz Bank'ta bu kez İnsan Kaynakları bölümünde İşe Alım ve Kariyer Yönetimi ekibinde Yetkili olarak görev aldı. 
ICF İş Odaklı Koçluk (ACSTH/ACTP) Programını 2016 yılında tamamlamış olup 2022 yılında PCC Koç unvanını almıştır. 2015 yılı itibariyle Dale Carnegie Akademi'de Dale Carnegie Eğitmeni ve Satış Bölümünde Müşteri Deneyimi Danışmanı olarak görev yapmaktadır. Farklı sektör ve iş deneyimleri çerçevesinde güçlü insan ilişkileri ve iletişim becerilerine istinaden, "Etkili İnsan İlişkileri ve İletişim”, "Topluluk Önünde Konuşma", “İş Odaklı Kişisel Gelişim”, “Değişime Uyum Sağlamak” “Eğiticinin Eğitimi” ve “Stop Doing Start Leading Liderlik Programı” gibi eğitimleri vermektedir.