İSO

Yeni Dünyada Satışın Yolculuğu Eğitimi

  Bu program, interaktif bir yapı ile bilgi ve tecrübeyi katılımcılarla birlikte ortaya koyarak, satışta trend kavramlar üzerinden müşteriyi odağa alan, değere dokunan ve uzun vadeli bir satış kurgusu oluşturmayı amaçlamaktadır.

   

  Ticari işletmelerin sürdürülebilir gelir kaynağını oluşturan satış fonksiyonu, pandemi sonrası dönemde daha da müşteri odaklı bir hale gelmiştir. Bu değişim, uzaktan satış becerilerinin önemini de artırmıştır.

   

  Eğitim İçeriği

   

  • Satışta Başarının Anahtarları: Günümüzün pazarlama ve satış ortamında başarıyı yakalamak için gerekli temel prensipler ve stratejiler.

  • Yeni Nesil Satış Profesyonellerinin Özellikleri: Değişen pazarlama ve satış dinamiklerine uyum sağlayabilen ve başarıyı yakalayabilen satış profesyonellerinin sahip olması gereken temel yetkinlikler.

  • Müşteri Beklentilerinin Değişimi: Pandemi ve diğer sosyo-ekonomik gelişmelerin müşteri beklentileri üzerindeki etkileri ve bu beklentileri karşılamaya yönelik stratejiler.

  • Değer Odaklı Satış Yaklaşımı: Ürün ve hizmetlerin maddi ötesine geçerek müşteriye ve firmaya uzun vadeli fayda sağlayacak bir satış anlayışı.

  • Etkili İletişim ve İkna Teknikleri: Satış görüşmelerinde ve pazarlama iletişimlerinde etkili bir şekilde iletişim kurma ve karşı tarafı ikna etme becerileri.

  • Yenilikçi Satış Yaklaşımları ve Trendleri: Dijitalleşmenin ve yeni teknolojilerin satış teknikleri üzerindeki etkileri ve bu trendlerden faydalanma stratejileri.

  Eğitim programı, satışın "insandan insana" akan bir değer önermesi olduğu gerçeğini odak noktasına alarak, katılımcıların aktif katılımını ve bilgi paylaşımını teşvik eden bir formatta sunulacaktır.
   

  Hedef Kitle: 

   

  • Satışlarını artırmak ve potansiyellerini keşfetmek isteyen tüm satış profesyonelleri

  • Müşteri odaklı bir satış yaklaşımı geliştirmek isteyenler

  • İletişim ve ikna becerilerini geliştirmek isteyenler

  • Pazarlama ve satış trendleri hakkında bilgi edinmek isteyenler

  • Satış potansiyelini ve performansı artırmak isteyenler

   

  Eğitim Tarihi ve Saati: 26 Nisan 2024 Cuma günü, saat 14:30 - 17:00 arasında gerçekleşecektir.

   

  Eğitim Platformu: Zoom

   

  Katılım Linki: Eğitim günü sabahı katılımcılara e-posta yoluyla gönderilecektir.

   

  Eğitim günü, başlama saatinden 10 dakika önce Zoom katılım linkine tıklayarak eğitime giriş yapabilirsiniz.

   

  Zoom programını önceden bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza yüklemeniz önerilmektedir. Zoom programını indirmek için https://zoom.us/download adresini ziyaret edebilirsiniz.

   

  Eğitim Ücreti: Eğitime katılım ücretsizdir.

  Eğitime katılım için tıklayınız

Adres : Online;

Eğitmenler

Picture
Selin Madak
Kurumsal Eğitmen, Start Up Mentor

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi 2003 yılı mezunlarındandır. 
Aynı yıl Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. de çalışmaya başladı. 2008 yılı başında ise Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ‘ye geçiş yaptı. 15 yıllık kurumsal kariyeri süresince satış ve iş geliştirme üzerine yönetici olarak çalıştı. 
2013 yılında TEB’ de İç Eğitmenlik yapmaya başladı. Satış, İş Gelişme ve sistem kullanımı konularında eğitimler verdi. Aynı dönemde ‘Kobi Danışmanı’ ünvanı alarak, firmalara proje bazlı hazırladığı iş planları ile yaptığı sunumlarda yüksek başarı dereceleri elde etti. Ayrıca Dijital Bankacılık, Girişim Bankacılığı, Kadın Bankacılığı çalışmalarında yer alarak bu alanlarda özel uzmanlık elde etmiştir. 2015-2016 yıllarında satış ve büyük verinin kullanımı konusunda gösterdiği yüksek performans sonucunda TEB KOBİ TV de başarı hikayesi ve eğitimleri yayımlandı. 
1981 doğumlu olan eğitmenimiz, 2017 yılı itibariyle kurumsal kariyerine son vererek kendi şirketini kurmuştur ve Kurumsal Eğitmen, Kobi ve Girişim Mentoru olarak çalışmalarına devam etmektedir. Kurumsal eğitim çözümleri noktasında Satış & Pazarlama, İletişim, Takım Çalışması, Müşteri Yönetimi gibi başlıklarda ve soft skills eğitimler alanında hizmet vermektedir. Mentorluk projeleri ise Satış ve İş Geliştirme temellidir. 
Girişimcilik ekosisteminde çeşitli STK lar bünyesinde gönüllü çalışmalarını sürdürmekte ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde ‘Entrepreneurship & Innovation Management’ yüksek lisansını tamamlamıştır. 
TEGEP üyesi ve MENTOR Derneği Yönetim Kurulu üyesidir.